Září 2009

KONEC kontroly Affs + vyhodnocení Affs a seřazení

30. září 2009 v 19:09 | _MaRkHuSkA_

Takže já vím, že jsem kontrolu měla ukončit už před několika dnama, ale já teď mám opravdu fofr, ve škole samé písemky a já nestíhám.Takže tímto ukončuju kontroli Affs a tady máte vyhodnocení.To znamená, že napíšu koho si nechám, kdo se zapsal, a koho mažu.Potom si udělám seznam do Wanna be, ale teď už to nestihnu.Jo a Affs napíšu zítra ať se podívají.

Affs, které se zapsali a zůstávají mími Affs:
ashley-tisdale-4-ever.blog.cz
likemiley.blog.cz
kristenfans.blog.cz
onlyashley.blog.cz
ashleymisst.blog.cz
vaneskaazac.blog.cz
disney-forever.blog.cz
miley-universe.blog.cz
Velediction.blog.cz
efron-z.blog.cz
iheartmashley.blog.cz
Daily-Vanessa.blog.cz
just-true-love.blog.cz
o-vanessehudgens.blog.cz
vanessa-ashley.blog.cz
nice-darling.blog.cz
tisdale-m-ashley.blog.cz
cool-trio.blog.cz
tisdale-online-fan.blog.cz
Vanessiiik.blog.cz
wejushka.blog.cz
zac-corbin.blog.cz
vashley.blog.cz

Video z natáčení klipu Crank It Up

30. září 2009 v 18:47 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley-Videa
Tak a dneska máme k dispozici ještě jedno video z našeho tria a tentokrát se jedná pochopitelně o Ashley.Před několika manutama jsem vložila článek, kde jsem Vás informovala, že Ashley měla včera natáčet nový klip k písničce Crank In Up.K této příležitosti nám Ashley natočila video, kde o všem mluví.Podle videa můžeme soudit, že Ashley bude v klipu vypadat úžasně.

Vanessyin rozhovor pro Newsweek

30. září 2009 v 18:44 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-Videa
Tak a konečně článek z dnešního dne.Snad je stihnu vložit všechny, ale troufám si říct, že jo.Vrátíme se zpět v čase a to do té doby, kdy Vanessa vystoupila v pořadu s Alexou Chung, kde jestli si pamatujete, plnila různé úkoly.K této příležitosti nám Vanessa natočila rozhovor peo Newsweek, kdepřevážně mluvila o svém novém filmu Bandslam, paparazzích a taky padla řeč o fanoušcích a kamarádech.

Nová fotka Zaca ve Vancouveru

30. září 2009 v 18:39 | _MaRkHuSkA_ |  Zac-Paparazzi 2009
Úterý
A je tu další článek, který se bude týkat opět Zaca.Tentokrát se týká fotografie, která je novčí a byla nafocena v sobotu 26.září a kde jinde než samozdřjmě ve Vancouveru.Můžeme jen definovat jestli právě opouštěl natáčení a nebo má na něj namířeno.Tato věc zůstane pro nás záhadou.

Ashley jde do Millenium Dance Studia

30. září 2009 v 18:33 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley - Paparazzi 2009
Úterý
Další článek se bude týkat naší Ashley, která byla spatřena, když si zašla pro "svačinu" do restaurace Paty's v Studio City a poté měla namířeno do Millenium Dance Studia v Severním Hollywoodu, kde evidentně zkoušela své nové vystoupení pro svůj nový videoklip, který nese název Crank It Up, který se zdřejmě natáčel včera.Stalo se tak předevčírem 28.září.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Během natáčení filmu The Death & Life of Charlie St. Cloud

30. září 2009 v 18:27 | _MaRkHuSkA_ |  Zac-Videa
Úterý
Teď hlavně udělám radost fanouškům Zaca, protože máme k dispozici "zapomenuté" video.Video bylo pořízeno během natáčení Zacova nového filmu The Death & Life of Charlie St. Cloud a je možné že měl právě přestávku a tak si zdřejmě udělal čas na své věrné fanoušky, kterým se podepsal a dokonce i popovídal.Bohužel ho na videu není moc vidět.Vanessa na letišti ve Vancouveru

30. září 2009 v 18:22 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-Videoklipy
Úterý
No tak včera jsem ukončila pondělní článek s Vanessou a dnes jí začnu.Určitě si pamatujete na včerejší fotografie, kde byla spatřena Vanessa, která čekala na svůj let na letišta LAX v Los Angeles do Vancouveru.A tím článkem navážeme na tento.Teď se můžete podívat na fotky po příletu na letiště ve Vancouveru.Vanessa přiletěla ten samý den po odletu z LA takže se tak stalo 27.září.

Fresh Faces of Music Event > Videa

29. září 2009 v 18:26 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-Videa
Pondělí
Určitě Vám teď udělám radost, protože máme k dispozici další videa.Tentokrát se nejedná o Zaca, ale o opak tudíž Vanessu.Před několika minutama tu byl článek, kde se Vanessa ukázala na akci, kterou pořádala Neutrogena, kde je Vanessa z jednou z hlasvních propagátorek a akce se jmenovala Fresh Faces of Music Event.Stalo se tak v Jim Henson Studios v Hollywoodu, v sobotu odpoledne 26. září.Videa jsou celkem čtyři a to první je nejdelší.Ostatní tři videa jsou před začátkem akce.

Vanessa a její rodina na snídani v LA

29. září 2009 v 18:16 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-paparazzi 2009
Neděle
Takže jen tak pro zajímavost, články budu vkládat do půl sedmé potom šmitec.No a teď zpět k článku.Další článek se bude týkat opět naší Vanessy, která byla spatřena, když si zašla se svou rodinou na snídani v Los Angeles v neděli 27.září.Po boku Vanessy se nachází její sestra Stella, která je Vanesse (aspoň si to myslím já) velmi podobná a samozdřejmě jejich mamka Gina.


Puerco Espin - Katalog podzimní kolekce

29. září 2009 v 18:10 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley-Photo
Pondělí
Před několika minutama jsem tu vložila článek, kde jsem měli možnost se podívat na nové promo fotky k reklamní kampaňi Italské značky Puerco Espin, pro kterou Ashley nafotila navou podzimní kolekci.Tento článek se již zmiňovanému článku bude podobat.V tomto článku se můžete podívat, jak katalog vypadá.Myslím, že je zbytečné tu dávat odkaz na promo fotky protože je to předešlý článek.Jen řeknu, že tam nejsou všechny fotky.

Zac opouští natáčení svého filmu - Video

29. září 2009 v 18:05 | _MaRkHuSkA_ |  Zac-Videa
Pondělí
Aby jsem pořád dokola nevkládala jen fotografie, mám tady pro Vás nové video a po dlouhé době se bude týkat Zaca i když jen na okamžik.Vrátíme se do včerejška, kdy jsem Vám tu vkládala fotografie, kde byl spatřen Zac, který už opouštěl natáčení svého nového filmu The Death & Life of Charlie St. Cloud.Stalo se tak v pátek odpoledne 25.září a to ve Vancouveru.Jestli máte zájem se podívat na fotky, můžete Zde.

Vanessa na letišti LAX v LA

29. září 2009 v 17:59 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-paparazzi 2009
Pondělí
Před pár minutama jsem Vám tu vkládala článek, kde Vanessa po docela dlouhé době byla viděna na akci, kterou pořádala Neutrogena.No máme k dispozici fotografie, kde Vanessa byla spatřena na letišti LAX v Los Angles, kde čekala na své let do Vancouveru, aby opět pilně natáčela svůj nový film Sucker Punch.Stalo se tak v neděli 27.září v Los Angeles, CA.Myslím, že Van to tady moc sluší.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/vanessa-hudgens-vancouver.jpg?1

Nové promo fotky pro Puerco Espin

29. září 2009 v 17:55 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley - Paparazzi 2009
Pondělí
Tak a už se dostáváme k článkům z včerejška, hurá =D.No tak zpět k článku.Už jsem na blogu hodněkrát říkala, že Ashley je tváří Italské značky Puerco Espin.Dnes se můžete podívat na novou Podzimní kolekci, kterou právě nafotila Ashley Tisdale.Fotky se Ashley opravdu moc povedly a některé je dokonce se svým pejsek Mauim.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vanessa na Fresh Faces of Music Event

29. září 2009 v 17:48 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa-Akce,které navštívila
Neděle
Tak a u Vanessy ještě okamžik zůstaneme.Naposledy to bylo na začátku srpna, kdy se konala něaká akce, kde se Vanessa ukázala a tehdy se jednalo o akci Teen Choice Awards, ale dnes tomu tak opravdu není.Vanessa přiletěla z natáčení svého filmu Sucker Punch a pořád vypadá fantasticky.Akci na které se Vanessa 26.září ukázela pořádala Neutrogena, kde Vanessa je z jednou hlavní propagátorkou a samozdřejmě nesměla chybět na Fresh Faces of Music Event.Stalo se tak v Jim Henson Studios v Hollywoodu a to v sobotu odpoledne 26.září.Van to opravdu moc slušelo.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/vanessa-hudgens-bench-155.jpg

Nové fotky z natáčení filmu Beastly

29. září 2009 v 17:40 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa- Photo
Neděle
Tak doufám, že to stihnu všechno vložit, ale musím se ještě učit tak kdyžtak ještě zítra dovložím.Můžete se podívat na něakolik nových fotek z natáčení filmu Beastly.Jestli si dobře pamatuju, tak už jsem na blog několik nových fotek vkládala a dnes tu máme další.No i podle fotek jde soudit, že se máme na co těšit.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Jsem mrtvá

28. září 2009 v 19:26 | _MaRkHuSkA_ |  Moje kecy
Takže za 1)o víkendu jsem byla u babičky a dneska jsem se vrátila, tak jsem si řekla, že vložím všechny články, který jsem prostě nevložila od doby Hiatusu.2)Kontrolu Affs jsem se rozhodla prodloužit do 31.zíří takže mi jen děkujte =D.Za 3)Myslela jsem, že články stihnu vložt, ale začala jsem něak pozdě a já už to prostě nestíhám, takže všechno co jsem nestihla vložit dneksa vložím zítra.Za 4)Články jsem dovkládala do neděle.Nemusela jsem žádný vkládat, ale je to je moje dobrota a můj čas co jsem prodělala, taže tady taky děkujte.Za 5)K těm článků, mohla jsem se na Vás vykašla, ale jak jsem řekla je to moje dobrota a tak aspoň vidíte jak Vás mám ráda a nechci aby jste o něco přišli.No tak snad je to všechno děcka.Já jsem out takže jdu do vany.No stejně mi za to nepoděkujete protože to asi považujete za samozdřejmnost, ale pěkný komnt by mi udělal radost.Tak se pěkny vychrupejte a zítra hurá škola =D=D=D=D=D.

Ashley se Scottem opouští svůj dům

28. září 2009 v 19:20 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley - Paparazzi 2009
Sobota
Tak je 19:12 a já vkládám nejmíň 15 článek.No zpět se vracíme k článkům s Ashley, ale tenokrát to není photoshoot, ale nové candis fotografie.Je to sotva pár minut co jsem Vám tu vkládala fotky z akce ze 7.ročníku Teen Vogue Young Hollywood Party 2009 a tímto článkem na ten článek navážeme.Na těchto fotkách můžete vidět Ashley se svým přátelem Scottem, když se teprv na akci chystají a opouštějí tak Ashleyin nový dům.Stalo se tak v Milk Studios v Hollywoodu (25.září).Fotky z akce naleznete Zde.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vanessyin photoshoot pro magazín InStyle

28. září 2009 v 19:11 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa- Photo
Na chviku opustíme Ashley, ale u photoshootu zůstaneme a myslím, že Vám udělám radost, když řeknu, že se jedná o photoshoot, který nafotila Vanessa, ale je z roku 2008.V roce 2008, kdy bylo několik málo fotek zveřejněny, dnes asi o rok později tu máme mnohem více fotografií.Autorem fotek je Kenneth Willard a Vanessa photoshoot nafotila pro magazín InStyle.Myslím, že je to opravdu úžasný photoshoot.Prostě nádhera.

Photoshoot pro magazín BRAVO

28. září 2009 v 19:01 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley-Photo
Sobota
Je to několik desítek minut, co jsem Vám tu vkládala scany z německého čísla magazínu BRAVO.Ve scanech byly použity "neznámé" fotografie, což znamená, že Ashley nafotila nový photoshoot a to pro magazín BRAVO.Bohužel není známo kým byl photoshoot nafocen, ale všiměte si že Ashley má ještě hnědá vlasy.Je k dipozici bohužel jen jedna fotografie.Na scany se můžete podívat Zde.
http://ashley-photos.com/albums/userpics/10001/normal_o6btog.png

Nové fotky Zaca z natáčení ve Vancouveru

28. září 2009 v 18:56 | _MaRkHuSkA_ |  Zac-Photo
Sobota
Uf ty fotky byla fakt fuška, když k tomu ještě po jedné, ale rychle se vrhneme na další článek.Tentokrát se bude týkat opět Zaca.Podívat se můžete na nové fotografie v poměrně dobré kvalitě.Jedná se o fotky z natáčení filmu The Death & Life of Charlie St. Cloud ve Vancouveru.Stalo se tak v pátek odpoledne (25.září) ve Vancouveru.Zac zrovna odcházel z natáčení.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku