Únor 2010

Hot or Not ? 0.7.

28. února 2010 v 14:26 | _MaRkHuSkA_ |  Hot or Not ?
Tak a dneska máme posledního února, což znamená, nové Hot or Not.Tentokrát jsem vybrala fotku myslím si že nádhernou i když se Zac dívá jinde, mě se ta fotka strašně líbí.Tato fotka pochází z roku 2008, když se tento pár vrátil z dovolené.Oběma to tam moc sluší a jak jsou krásně opálení.Jo a jak dopadlo minulé hlasování? Hot=39 hlasů Not=4 hlasy.Všem co pravidelně hlasujete moc děkuji.A ještě fotka z minulého hlasování :

Hlasujte pro nejlepší filmový pár 2009

28. února 2010 v 13:47 | _MaRkHuSkA_ |  Information
Dneska jsem se rozhodla vložit opravdu dost článků a ještě jeden by se tu našel.Ještě prozradím, že po tomhle článku příjde Hot or Not tak se těšte, ale než tomu tak bude, tak tu pro Vás mám menší info:
Opět můžete hlasovat, ale tentokrát se jedná o anketu "Nejlepší filmový pár v kinách toku 2009".Tuto anktetu uveřejnila stránka Moviefone.co.uk a právě tahle stránka si vybrala mezi deseti filmové páry taky Vanessu Hudgens a jejího kolegu Alexe Pettyfera.Jak všichni dobře víme, hrají spolu v novém filmu Beastly.Tak pro tento filmový pár prosím hlasujte Tady.

Alex Flinn o Beastly

28. února 2010 v 13:39 | _MaRkHuSkA_ |  Information
Brutální Alex Flinn mluví: Já jsem neviděl celý film, ale viděl jsem některé části a přečetl scénář. Zápletka je více či méně stejné. Také si myslím, že je velmi věrný knize. Líbí se mi, jak to v náhledu, který opravdu se důraz na to, jak se lidé cítí o kráse.

Původní název knihy byla Kráska a zvíře s malými b "Aby bylo jasné, že mám na mysli představy o kráse, namísto osoby s názvem Krása. Věřím, že pravda byla na to. Chtěl jsem Lindy s obrazem neatraktivní nezajímavé vysoké standardy Kyle. Když ji poznat, vypadá to pěkně, takže jejich vnímání změn začátku do konce. Myslím si, že Vanessa Hudgens je tak vzácný, má pověření jako konvenční model blondýna.

Kyle, ano, dobře, určitě jsem si to představoval jako chlupaté zvíře, ale vidím, že se logistické problémy. Myslím, že je pravděpodobně mnohem důležitější, aby byl znechucen jejich vzhled, a za to, že osoba byla krásná.


Další nové fotky z filmu Beastly

28. února 2010 v 13:26 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa - Photo 2010
Tak a tento den se pude týkat očividně převážně filmu Beastly.K dispozici tu máme další dvě fotografie.Musím říct, že nejsou v moc dobrý kvalitě, ale k naše účelu to stačí.Podle fotek můžete vidět, že ve filmu Beastly padne i několik polibků mezi naší Vanessou a spoluherce Alexem Pettyferem.Já osobně se na film už strašně moc těším.Vypadá opravdu zajímavě i podle ukázek.

Fotky z videa o filmu Beastly

28. února 2010 v 13:07 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa - Photo 2010
Tak a podařilo se mi najít ještě něaké fotografie.Tento článek se opět bude týkat Vanessy respektive jejího nového filmu Beastly, který má naplánovanou premiéru na 30.července a bude přístupný od 13 let.Určitě si pamatujete na video, které jsem vkládala ve čtvrtek.Jednalo se o první ukázku z již zmiňovaného filmu.Podařilo se mi sehnat několik fotografií právě z videa.Kdo neměl možno video vidět, klikněte Tady.Fotky nejsou moc kvalitní, ale nevadí.

Další nová ukázka z filmu Beastly

28. února 2010 v 12:56 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa - Videa 2010
Tak a bude jedna hodina tak akorad na vkládání článků i když jich dneska opět je málo.Podívat se můžete na nové video rezpeknite ukázku na které můžete vidět Vanessu ve svém novém film s název "Beastly".Jak už jsem psala, preméra je naplánovaná na 30.červen, tak už se máme na co těšít.Video má půl minuty tak se určitě podívejte.

Vanessa na letišti v Sydney

27. února 2010 v 14:33 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa - Paparazzi 2010
Tak mlžu s poklidem říct, že článků ve kterých byly magazínu už jsou vložené a zbývá ještě jeden článek.Tento si týká pro změnu Vanessy Hudgens, která byla spatřena na letišti v Sydney.Tato fotka patří k těm, kde byla Vanessa spatřena se Zacem spolu se svými fanoušky.Článek jsem vkládala včera.Vzpomínáte?Bohužel fotka je jen jedna, ale Vanesse to na ní moc sluší.Ostatní fotky naleznete Zde.

Hlasujte pro Zaca v kategorii nejlepší herec

27. února 2010 v 14:22 | _MaRkHuSkA_ |  Zac-Ostatní
by:Sara

Tak a tento článek slouží jako oddych.Už jednou jsem tady psala, že Zac je nominovaný v anketě Kids' Choice Awards 2010 v kategorii "Nejlepší herec".Dávám to tu sice dost pozdě, ale jestli máte zájem hlasovat, tak klikněte Tady a proklikejte se až k Zacovi.Doufám, že se umístí :).

Scany z magazinu In Touch

27. února 2010 v 14:11 | _MaRkHuSkA_ |  Magazine - 2010
Tak a jedem dál.Opět tu máme článek, který se týká magazínu, ale tentokrát se magazín nazývá "In Touch", což Vám určitě něco říká, protože jak Vanessa tak Zac pro tento magazín nafotily úžasné photoshooty.V tomto řpípadě se redaktoři zaměřili na Zaca a pozor na Roberta Pattinsona.Tyhle dva herce tento magazín srovnával.Něco podobného bylo i v našem BRAVU v čísle 2 za rok 2010.

Scany z magazinu Celeb Scandals

27. února 2010 v 14:02 | _MaRkHuSkA_ |  Magazine - 2010
Na řadě je další magazín, ale tentokrát se jedná o magazín s názvem "Celeb Scandals", který určitě znáte.Myslím, že překlad magazínu je naprosto jasný.Tento magazín se zabývá předevší modou celebrit a mezi některýma z nich nesměla chybět ani naše Vanessa a dkonoce tam můžete zahlédnout i Zaca.Ještě podotknu, že se jedná o dubnuvé vydání.V tomto řpípadě si toho moc nepočtete, protože magazín je psán opět japonsky.

Scany z magazinu J-14

27. února 2010 v 13:55 | _MaRkHuSkA_ |  Magazine - 2010
Jak už jsem říkala, dnes se dostatečně článků, ale většina z nich se bude týkat scanů z magazínu a jsme u prvního magazínu, který určitě dobře znáte z blogu.Tentokrát se jedná o magazín s názvem "J-14".Ještě podotknu, že tohle číslo je aktuální, protože vyjde v březnu.Tento magazín je anglicky, takže si můžete něco i přečíst.Redaktoři věnovali čtyři stránky Zacovi a Vanesse, což Vás jako fanoušky Zanessy určitě potěší.

Zac pomáhá nadačnímu fondu Cancer Foundation

27. února 2010 v 13:50 | _MaRkHuSkA_ |  Zac - Photo 2010
Tak myslím, že je ten správný čas na vkládání článků, kterých dneska je po dlouhé době dostatečně.Podívat se můžete na novou fotografii na které můžete vidět Zaca spolu s Emily Hopson.Tato žena bojuje s rakovinou a Zac se rozhodl pomáhat nadačnímu fondu, který nese název "Cancer Foundation" a který se právě zabívá rakovinou.Jak na fotce můžute vidět, Zac s Emily mají na ruce náramky, které lze nově koupit.Na náramích je nápis stupid concer a koupíte ho za cenu necelých 10$.Jestli se chcete, můžete se podívat na oficiální web, který naleznete Zde.

Zanessa Information

26. února 2010 v 15:24 | _MaRkHuSkA_ |  Information

Tak a mám tu pro Vás dvě informace.Jedna se týká Vanessy druhá zase Zaca.

°Vanessa se umístila na 30.místě v anketě "100 Hottest Women 2010".Podle několika žen je 30.pozice velký úspěch.Na výsledek se můžete podívat Tady.
°Podle dostupných informací by se měl Zac zúčastin slavnostního udílení cen Oscara.Akce by se měla uskutečnit už příští neděli (7.března).Spolu se Zacem by na pódium měla vztoupit Miley Cyrus, Taylor Lautner a Kristen Stewart.Snad se brzy ukáží fotky.

Zac s Vanessou se svými fanoušky v Sydney

26. února 2010 v 15:05 | _MaRkHuSkA_ |  Zanessa - Paparazzi 2010
Stav článků je opravdu na bodu mrazu, ale přeci jen by se tu ještě jeden našel.Podívat se můžete na nové fotografie na kterých zajisté poznáte Zaca s Vanessou, kteří se vyfotili se svými fanoušky v Sydney.Bohužel není nám známo kdy a kde jsou fotky nafoceny.Podle fotky můžete vidět, že ještě rozdali tradičně autogramy.Fotky jsou sice jen dvě, ale lepší než nic.Tak se podívejte.

Zac s Vanessou ve Stockholmu - 29.8.09

26. února 2010 v 14:41 | _MaRkHuSkA_ |  Zanessa - Paparazzi 2010
Tak Vás tu vítá jsem v reálném čase.Dneska nejdu ven, protože prší tak proto jsem tu brzo.Objevila se jedná fotka, kterou Vaše oko nemělo možnost zahlédnout.Na fotce můžete vidět Zaca spolu s Vanessou ve Stockholmu a stalo se tak vlastně 29.8.2009.Oprvdu nevím, proč Zac s Vanessou byli na tomhle místě.Fotka je bohužel méně kvalitní, ale Zanessu jistě poznáte.
http://www.simply-zanessa.org/gallery/albums/userpics/normal_ZV-Stockholm-2008.jpg

Dům Zaca Efrona < Video

25. února 2010 v 18:25 | _MaRkHuSkA_ |  Zac- Videa 2010
Tak dneska moc článků opravdu nemáme.Bohužel vůbec nejsou žádně paparazzi fotky tak tu máme aspoň tohle video.Určitě si pamatujete na to jak jsem tu v minulém roce psala, že Zac si koupil novou vilu ve Woodrow Wilson Drive v Los Angeles, která měla hodnotu 2,350,000 dolarů a má 2400 metrů čtverečních, 2 ložnice a 2 koupelny.ento úžasný architektonický majetek byl nejprve určen pro program Case Study.Tento dům je neobvyklí hlavně tím, že některé stěny má prosklené.Tento dům je opravdu úžasný.Tak Vám povím, že Zac se teda má.Hned bych si dala říct, ale kdo ne, že?

První ukázka z filmu Beastly

25. února 2010 v 18:13 | _MaRkHuSkA_ |  Vanessa - Videa 2010
Omlouvám se, že opět vkládám tak pozdě, ale přišla jsem z venku a jen co jsem přišla, zasedla jsem k notesu a právě teď je čas na vložení prvního dnešního článku.Podívat se můžete na první video defakto ukázku z Vanessyiného nového filmu, který nese název "Beastly".První polovinu videa tvoří ukázky z filmu a v té druhé jsou rozhovory s herci.Třetí fáze, což znaméná konec videa, tam můžete vidět natáčení filmu.Premiéra tohoto filmu je naplánová 30.července tohoto roku.Tak jen kliněte na tlačítko play a podívejte se.

Zac s Vanessou zpět v Los Angeles

24. února 2010 v 20:48 | _MaRkHuSkA_ |  Information
by:Sara

Dnešní vkládání článků zakončím touhle informací, která se týká ohledně Zaca a Vanessy.Takže my víme, že tento pár byů několik dní v Australském Sydney a taky strávili pár dní na krásném ostrově Hamilton Island.Podle dostupných informací teď Zac s Vanessou jsou zpět v Los Angeles, kde je na letišti LAX viděli několik fanoušeků.No bohužel jestli to je pravda ještě obhájit nemůžu, protože nemám žádné fotky z letiště ani teď žádné paparazzi.Uvidíme, snad se brzy objeví :).

Ashley má namířeno do castingové agentury

24. února 2010 v 20:36 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley - Paparazzi 2010
A u Ashley samozdřejmě ještě zůstaváme.Bohužel s článkama jsme na tom opět na bodu mrazu, ale je tu ještě jeden.K dispozici máme cadids fotografie na kterých můžete vidět opět Ashley, která byla spatřena, když si to mířila do castingové agentury v Hollywoodu.Stalo se tak v pondělí (22.února).Jak můžete vidět podle fotek, v LA je opravdu krásně, protože má Ashley šaty.Sice je vítr, ale i tak bylo slunečno.Ještě zmíňím poznámku, že Ashley to moc slušelo.

Ashley na Burberry Prorsum 2010 womenswear show

24. února 2010 v 20:30 | _MaRkHuSkA_ |  Ashley - Akce 2010
Zdravím Vás a zárověň se omlouvám, protože vkládám články až teď, ale neměla jsem přístup k notesu.No, ale jsem teď tady.Podívat se můžete na fotografie na kterých můžete vidět Ashley, která byla spatřena na akci zvané "Burberry Prorsum 2010 womenswear show v 3D", která se uskutečnila v Milk Studios, Los Angeles.Stalo se tak v úterý večer (23.února).Bohužel nemáme další informace, třeba o jakou show šlo, ale z fotek to můžeme polemizovat a na fotky se určitě podívejte.